این روزها صنعت مواد غذایی و رستوران داری در صدر مشاغل پردرآمد و اشتغال زا محسوب می شود.

یکی از برترین مجموعه های راه اندازی رستوران که با استفاده از بهترین و کارآمد ترین مدیران و سرآشپزان و باریستاهای این صنعت در ایران مشغول راه اندازی ده ها پروژه موفق است، مجموعه راه اندازی رستوران صفر تا صد می باشد.

این تیم با سرپرستی سرآشپز بین المللی حسام حسینی ضمن طی کردن مدارج تحصیلی و آکادمیک این هنر-صنعت و سال ها کار تجربی و تخصصی به برترین مجموعه راه اندازی رستوران در ایران بدل شده است.

سرآشپز حسام حسینی با 25 سال سابقه تحصیل و کار حرفه ای و با نگاهی ملی برای در اختیار داشتن بهترین رستوران ها، هتل ها و تالارهای پذیرایی در کشورمان اقدام به تاسیس شرکت صفر تا صد نموده و در طی این مدت مجموعه های بی نظیری از رستوران های برتر کشورمان را راه اندازی کرده است.

برای مثال رستوران های VIP سورینت تهران، رستوران برج شیشه ای پدیده کیش، رستوران بین المللی مریخ و …. و ده ها پروژه انجام شده و آماده بهره برداری از نمونه کارهای این تیم حرفه ای می باشد.

خدمات مجموعه صفر تا صد شامل طراحی، ساخت، راه اندازی، آموزش، مشاوره، تجهیز و چیدمان هتل ها، رستوران های اروپایی، آسیایی، دریایی، مدیترانه ای، فود کورت، تالارهای پذیرایی، آشپزخانه های صنعتی، فست فود و کافی شاپ با منطقی ترین سرمایه گذاری در کلاس و استانداردهای جهانی و بالاترین میزان سود دهی می باشد.

این مجموعه با بهره گیری از افراد توانمند و آموزش دیده در زمینه هتلداری و آشپزی مفتخراست کلیه فنون و راهکارهای رستورانداری را به شرح زیر در اختیار کارفرما قرار دهد:

1- رعایت کلیه الزامات مورد درخواست مشتری و افزایش سطح رضایت مشتریان

2- افزایش سطح کیفی فرآرده های غذایی و رعایت کلیه الزامات قانونی

3- افزایش سطح بهداشت محیط و بهداشت فردی کارمندان در کلیه مراحل، از ورود مواد اولیه تا مرحله فروش و تحویل محصول به مشتری

4- احترام و رفتار مودبانه با مشتری در کلیه حوزه ها و اطلاع رسانی شفاف به مشتری

5- نهادینه نمودن فرهنگ بهبود مستمر در کلیه سطوح